HAKKIMIZDA - COLKU | Araç Tipi Mobil Buzdolabı | İlaç Taşıma Mobil Buzdolabı

Colku Mobil Buzdolapları
"12/24V Kompresörlü Mobil Buzdolabı"
 0216
540 92 92
İçeriğe git

Ana menü:

HAKKIMIZDA
Mobil Buzdolabı, İlaç, Aşı, İnsülin Taşıma,  Lojistik Buzdolabı,
GÜÇLÜ GÜVENLİK TEKNOLOJİLERİ SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.
2001 yılında,   teknolojinin  üstün gelişim sürecinin başlangıcıyla birlikte, GÜÇLÜ  GÜVENLİK TEKNOLOJİLERİ SAN.VE TİC. LTD. ŞTİ.  elektronik güvenlik  sistemleri başta olmak üzere tüm zayıf akım teknolojileri konularında  faaliyetine başladı.
Yapılanmasına tecrübeli mühendislik kadrosunu genişleterek devam etti.Elektronik-Güvenlik-Yazılım  sistemleri konularında günceli yakalamak ve geliştirmek için, dünyada  belli başlı birçok üretici ve sistem geliştirici firmalarla ticari  birliktelikler kurarak, teknoloji ve ürün ithalatlarına başladı. 2009  yılında uzak doğudan, kalite ve fiyat avantajı bulunan firmalarla  anlaşmalar yaparak yüksek stoklu ithalatları devam etti.
Aynı  zamanda sektöründe lider durumda olan özel sektör, devlet kurum ve  kuruluşlara, zayıf akım teknolojileri konularının tümünde, keşif,  projelendirme, tasarım, ürün temini, anahtar teslim taahhüt ve  danışmanlık hizmetleri vererek, kurumsal yapıda proje departmanını  oluşturdu. Teknoloji takibi, keşif projelendirme, risk analizleri,  anahtar teslim uygulama kalitesini arttırmak amacıyla, mühendis,  tekniker ve teknisyen kadrosunu genişleterek, kurumsal proje-taahhüt  çalışmalarına ağırlık verdi. Kurumsal projelerde hem kendi ithalatı olan  yüksek teknolojili ürünleri hem de sektörde etkin konumda olan markalar  ile çözüm ortaklıkları kurarak zayıf akım teknolojilerinde kapsamlı ve  disiplinli çalışma anlayışıyla yeni projelere imza attı.
İlaç Soğuk Zincir Lojistiği konusunda; 2009 dan bu yana ilaç depolama ve dağıtımı konusunda Türkiye'nin lider firmaları,  SELÇUK ECZA DEPOSU A.Ş. ve AS ECZA DEPOSU A.Ş lerinin ilaç taşıma da  kullanılan araç tipi mobil buzdolaplarının temini, uzaktan izlenmesi, periyodik bakım ve tüm satış sonrası  hizmetlerini eksiksiz yerine getirmektedir.
GÜÇLÜ  Güvenlik Teknolojileri San. ve Tic. Ltd., elektronik güvenlik  sistemleri, tüm zayıf akım teknolojileri konusunda, projelendirmeden,  ürün-sistemlerin ticari ömürlerinin bitimine kadar koşulsuz müşteri  memnuniyeti ve toplam kalite anlayışıyla yatırımlarına ve yoluna devam  ediyor.
GÜÇLÜ GÜVENLİK TEKNOLOJİLERİ
SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.
Aşağı Dudullu Mah. Hamza Yerlikaya Bulvarı 
No:51/A 34773 Ümraniye-İstanbul
Tel: +0216 540 92 92  
Faks: +0216 540 90 33
GÜÇLÜ LTD. © 2017 | Tüm Hakları Saklıdır - Made By EH
GÜÇLÜ LTD. © 2018 | Tüm Hakları Saklıdır - Made By EH
İçeriğe dön | Ana menüye dön